27.1 C
Kathmandu

महासंघको निर्वाचन सम्पन्न, यस्तो रहयो मत परिणाम

काठमाडौँ/  नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको निर्वाचन सम्पन्न भएर यस्तो रहयो मत परिणामयस्तो रहयो मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । वरिष्ठ उपाध्यक्षका लागि पहिलो चरणको निर्वाचनमा कुनै पबन उम्मेदवारले स्पष्ट बहुमत ल्याउन नसकेपछि दोस्रो चरणको चुनाव हुँदैगर्दा उम्मेदवारवीच सहममि बनेपछि वरिष्ठ उपाध्यक्ष्मा अन्जन श्रेष्ठ निर्विरोध भएका छन् । वरिष्ठ उपाध्यक्ष आगामी कार्यकालका लागि स्वतस् अध्यक्ष बन्ने प्रावधान अनुसार महासंघको अध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकाल बनेका छन ।

अध्यक्षः चन्द्र ढकाल
वरिष्ठ उपाध्यक्षः अन्जन श्रेष्ठ
वस्तुगततर्फ उपाध्यक्षः हेमराज ढकाल (६१)
जिल्ला र नगरतर्फ उपाध्यक्षः सुरकृष्ण बैद्य (४३)
एसोसिएटतर्फ उपाध्यक्षः ज्योत्स्ना श्रेष्ठ (८४६)

वस्तुगततर्फ छानिएका १४ सदस्यहरू र प्राप्त मतः
नरेशलाल श्रेष्ठ (९१)
हरिबहादुर कार्की (८२)
शिवप्रसाद घिमिरे (८१)
लिलेन्द्रप्रसाद प्रधान (७९)
अरनिकोराज भण्डारी (७६)
सुवोधकुमार गुप्ता (७५)
रविन पुरी (७४)
शोभा ज्ञवाली (७२)
भक्तबहादुर हमाल (७२)
नानीराज घिमिरे (७२)
मनोज अधिकारी (६७)
कमला श्रेष्ठ (६६)
पशुपतिदेव पाण्डे (६५)
राजकुमार कार्की (६२)

एसोसिएटतर्फ छानिएका १९ सदस्यहरूः
रामशरण थपलिया (१४४०)
मनोज पौडेल (१३७३)
आनन्दकुमार बगेरिया (१३६४)
अम्बिकाप्रसाद पौडेल (१३६३)
सुनिलनारायण श्रेष्ठ (१३४२)
सुशिल थापा (१३२९)
शैलेन्द्र गुरागाईं (१३१५)
राजेशकुमार अग्रवाल (१३१२)
हेमन्त गोल्छा (१३००)
देशबन्धु बस्नेत (१२८४)
अविनाश बोहरा (१२७५)
गोपाल खनाल (१२६५)
उज्वलकुमार श्रेष्ठ (११९१)
प्रबलजंग पाण्डे (११२८)
जुना माथेमा (९९१)
शक्तिकुमार बेगानी (९८८)
सन्दिपकुमार अग्रवाल (९२५)
ऋषि अग्रवाल (८८१)
मुकुन्दप्रसाद तिमिल्सिना (८४२)

जिल्लारनगरतर्फ छानिएका १८ सदस्यहरू:
मोहनप्रसाद श्रेष्ठ (९१)
प्रयास कार्की (८८)
अम्रेशचन्द्र बैदार (८१)
ताराबहादुर कार्की (८१)
नविन रिजाल (७९)
उमेश डाल मियाँ (७३)
बेदबहादुर श्रेष्ठ (७२)
उज्वलप्रसाद कशजु (७२)
अब्दुल वाहिद मन्सुर (७०)
कल्पना गैरे (७०)
किशोरकुमार आचार्य (६९)
केशवप्रसाद भण्डारी (६७)
कृष्ण कटुवाल (६७)
पुष्पराज कुँवर (६६)
अनिलकुष्ण श्रेष्ठ (६४)
गोकुल श्रेष्ठ (६४)
निरक केसी (६३)
लक्ष्मणराज पौडेल (६२)

प्रदेशतर्फ छानिएका ७ सदस्य
कोशी – नरेन्द्र खड्का (११)
मधेस –अरुण प्रधान (८)
वाग्मती–सविन श्रेष्ठ (११)
गण्डकी–युवराजराज भण्डारी
लुम्बिनी–जमशेर मिँया (निर्विरोध)
कर्णाली–लालीमान बुढा
सुदुरपश्चिम–जंगबहादुर मल्ल (निर्विरोध)
संस्थापनतर्फ १ सदस्य ९ भीष्मप्रसाद न्यौपाने (निर्विरोध)
द्विराष्ट्रिय १ सदस्य ९ सुनिल केसी (निर्विरोध)

थप समाचार

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ताजा समाचार